Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY 15.-17.9.2023 JURTCAMP VRÁBSKO

Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY 15.-17.9.2023 JURTCAMP VRÁBSKO

3 200 

Kategorie: Product ID: 4273

Popis

Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY 15.-17.9.2023 JURTCAMP VRÁBSKO

3200,-Kč

PERMANET z.s. vás zve na víkendový kurz Design Líné zahrady, na kterém se naučíte navrhnout si vlastní zahradu přímo v praxi pod vedením zkušených lektorek. Lektorkami kurzu jsou Alena Suchánková, diplomovaná permakulturní designérka s praxí od roku 1998, spolutvůrkyně a realizátorka Vodnářské zahrady a Eliška Šestáková, inženýrka zahradní a krajinné architektury s praxí v zahradách od Indie po Norsko, která se ze své zahrady dívá rovnou na Říp. Alena je autorkou videokurzu Líná zahrada, knih Líná zahrada a Zahrada štěstí.

Kurz se koná v Jurtcampu ve Vrábsku (Čimelice)

POPIS:

DESIGN LÍNÉ ZAHRADY

Termín a místo: 15.- 17.9.2023, Jurtcamp Vrábsko (Čimelice)

Kurz se koná v krásném prostředí Jurtcampu v malebné přírodě Jižních Čech, jen hodinu cesty od Prahy. https://www.jurtcamp.cz/ SPOLUJÍZDU můžeš sehnat, či nabídnout tady v této tabulce.

Cena: 3200,- Kč, přihlášky na www.permanet.cz/obchod/ Design líné zahrady

Obsah kurzu: Permakulturní zahrada, příprava dobrého zadání pro design, vzorky půdy, měření sklonu terénu, jak na návrh a realizaci, návrh vaší zahrady, kreslení designu a psaní zprávy, prezentace návrhu, zpětná vazba lektorů k vašemu návrhu.

Ubytování: 450,-Kč na osobu a noc, cena dřeva na topení v jurtách 200,-Kč.
Strava: plná penze 500,-Kč / osobu a den. Cena ubytování a stravy a topení je celkem 2100,-Kč, není v ceně kurzu, platí se zvlášť na místě v hotovosti.

Objednávejte na www.permanet.cz/obchod/ Design líné zahrady

S dotazy ohledně organizace (ubytování, jídlo, cesta atd.) se obracejte na Elišku:
– 
na Fb událost Design líné zahrady-kurz
– telefonem: Eliška + 420 605 965 290 či emailem: eliska.sestak@gmail.com

Lektorky kurzu:

🌱  Alena Suchánková DPD.
(diplomovaná permakulturní designérka s praxí od roku 1998)
Mé zahradnické zaměření má počátky v dětství, na kouzelné lesní zahradě mého dědečka.. Zahradnictví jsem vystudovala a mám praxi jako profesionální zahradnice. Od roku 1998 navrhuju permakulturní zahrady, od roku 2002 učím permakulturní kurzy a od roku 2014 praktické zahradní kurzy. Jsem autorkou konceptu Líná zahrada a stejnojmenného praktického videokurzu, natočeného u nás ve Vodnářské zahradě. Napsala a vydala jsem knihy Líná zahrada a Zahrada štěstí, píšu knihu Česká permakultura.

🌱  Ing. Eliška Šestáková
Vystudovala jsem obor Zahradní a krajinná tvorba na katedře Zahradní a krajinné architektury České zemědělské univerzity v Praze. Pracovala jsem například v nejseverněšjší botanické zahradě světa: Arkticko-alpská botanická zahrada Tromsø v Norsku, v nejstarším irském národním parku Killarney, v nejznámější německé ekovesnici Sieben Linden a v řadě permakulturních zahrad či sadů od Indie, Kanárů po Norsko. Má zahrada je na Mělnicku s výhledem na Říp.

 

 

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail