Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY hájenka Semetín (Vsetín) 3.-5.2.2023 PŘIPRAVUJEME!!!

Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY hájenka Semetín (Vsetín) 3.-5.2.2023 PŘIPRAVUJEME!!!

PERMANET z.s. a vás zve víkendový kurz Design Líné zahrady,

na kterém se naučíte navrhnout si vlastní zahradu přímo v praxi pod vedením zkušených lektorů. Lektory kurzu jsou Alena a Milan Suchánkovi, diplomovaní permakulturní designéři s praxí od roku 1998, tvůrci a realizátoři Vodnářské zahrady. Alena je autorkou knihy Líná zahrada a Milan jejím ilustrátorem, oba spolutvůrci Videokurzu Líná zahrada.

Kurz se koná v Semetíně (Vsetín)

Kategorie: Product ID: 3684

Popis

Termín a místo: 3.- 5.2.2023, hájenka Semetín (Vsetín)

Kurz se koná v krásné chalupě uprostřed přírody Vsetínských vrchů       https://www.alcedovsetin.cz/ubytovani-terenni-stredisko-hajenka-semetin

Cena: 0000,- Kč, přihlášky na www.permanet.cz/obchod/ Design líné zahrady

Obsah kurzu: Permakultur zahrada, příprava dobrého zadání pro design, vzorky půdy, měření sklonu terénu, jak na návrh a realizaci, návrh vaší zahrady, kreslení designu a psaní zprávy, prezentace návrhu, zpětná vazba lektorů k vašemu návrhu.

Ubytování: 000,-Kč na osobu a noc

Strava: plná penze 000,-Kč / osobu a den.

Ubytování a strava není v ceně kurzu, platí se zvlášť na místě.

Alena Suchánková Dpd.

Moje zahradnické zaměření má počátky v dětství, na kouzelné lesní zahradě mého dědečka Waltera Vaňka. Vystudovala jsem Střední zemědělskou školu, obor zahradnictví. Pracovala jsem jako zahradnice v ZOO Brno. Od roku 2002 jsem lektorkou a zabývám se výukou permakulturních a zahradních kurzů a hlavně designem zahrad, jsem spolutvůrkyní Vodnářské zahrady a autorkou knihy Líná zahrada.

Milan Suchánek Dpd.

Jsem umělecký truhlář a výtvarník. Permakultuře se věnuji od roku 1998. Od roku 2012 pracuji, společně s manželkou, pro PermaNet z.s. na designu zahrad a realizaci Vodnářské zahrady, kterou můžete znát z dokumentárního filmu Žít změnu, televizního pořadu Dobré ráno, nebo Pravý domácí časopis. Od roku 2014 učím praktické zahradní a permakulturní kurzy.

Objednávejte na www.permanet.cz/obchod/ Design líné zahrady

Informace Milan Suchánek, info-permanet@seznam.cz, 606 044 046

 

 

 

 

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail