Kurz DESIGN LÍNÉ ZAHRADY

Kurz
DESIGN LÍNÉ ZAHRADY

3 600 

Dvoudenní kurz navrhování líné zahrady, díky kterému ušetříte spoustu námahy, času i peněz. Dosáhnete větší úrody i harmonie s přírodou. Kurz je vhodný pro ty, kdo mají vlastní nebo pronajatou zahradu a chtějí si ji sami navrhnout. Seznámíte se s možnostmi permakultury a zamilujete si ji pro její jednoduchost a lehkost.

Lektoři kurzu Milan Suchánek, DPD
a Alena Suchánková, DPD mají víc než dvacet let zkušeností s permakulturním zahradničením, designem
a deset let tvoří Vodnářskou zahradu v Růžďce.

Kurz se koná 6.-8.3.2020
v ekocentru Chaloupky, Ostrůvek 288, Velké Meziříčí.

Kategorie: Product ID: 3684

Popis

Kurz vás naučí všechno, co potřebujete vědět pro návrh a provoz líné zahrady. Připravíte si mapku vaší zahrady ve vhodném měřítku. Za pomoci zkušených permakulturních designérů zpracujete cvičný návrh a naplánujete způsob a postup realizace. Přátelskou zpětnou vazbu k návrhům sdílí účastníci kurzu mezi sebou i s lektory. Vysvědčení z kurzu vám zajistí přednostní účast na praktických kurzech Líná zahrada i na Úplném kurzu permakulturního designu. Na kurzu můžete získat lektorčinu knihu Líná zahrada s osobním věnováním.

V ceně kurzu je lektorné a pronájem prostor, ubytování a stravování si účastníci zajišťují sami. Pro nenáročné je možné ubytování ve vlastním spacáku v prostorách kurzu za 80,-Kč na osobu a noc, i příprava vlastní stravy. Náročnější účastnící mohou využít bohaté nabídky ubytovacích a stravovacích zařízení v blízkém okolí.

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail