ÚPLNÝ KURZ (PDC) PERMAKULTURNÍHO DESIGNU od 15.9. 2020 – ZRUŠENO!!!

Sleva

ÚPLNÝ KURZ (PDC) PERMAKULTURNÍHO DESIGNU od 15.9. 2020 – ZRUŠENO!!!

16 000  15 000 

Cena 16 000,-Kč


15 000,-Kč pro přihlášené do 31.7.2020
anotace
Úplný kurz permakulturního designu je vhodný pro všechny, kdo chtějí problematiku vlastní zahrady, usedlosti, statku, farmy, pozemku, ekofirmy, ekoorganizace, ekokomunity či ekovesnice prozkoumat do hloubky. Naučíte se je navrhnout na udržitelných a energeticky efektivních základech. Kurz vás provede uvědoměním užitečných změn ve vašem životě. Po jeho absolvování budete umět realizovat svůj sen, také s pomocí nástrojů Dragon dreamingu, permakulturní novinky pro náročné. Prvních 15 přihlášených získá bonus, knihu Líná zahrada s věnováním její autorky Aleny Suchánkové.
Kurz se koná v termínech: 1. pobytová část 15.-20.9. , samostudium, 2. pobytová část 13.-18.10. Učit vás budou lektoři s dvacetiletou praxí v oboru, diplomovaní permakulturní designéři Alena a Milan Suchánkovi. Kurz poprvé pořádáme v pohodových komfortních prostorách Ekocentra Chaloupky, Baliny. https://www.chaloupky.cz/stredisko-baliny/ Tam se budou konat i praktické lekce a cvičný permakulturní design pozemků a centra. Ubytování a jídlo není v ceně kurzu a platí se Chaloupkám. Ubytování je ve vlastním spacáku za 80,-Kč za noc, stravování 250- 300,- Kč za den.

Kategorie: Product ID: 3686

Popis

popis
Kurz začíná propojením permakultury s vaším životem a empaticky vás provede možnostmi permakultury jako životního stylu. Harmonický cyklus vašich budoucích projektů, od snění, přes přípravy, realizaci, oslavu až po tvorbu nového snu, vám přiblížíme formou Dragon dreamingu. Kurz obsahuje řadu praktických dovedností v terénu, i zážitkových lekcí o půdě, vodě, přírodě, krajině, místní komunitě a bioregionu, financích a permakulturním živobytí. Při tvorbě lesní zahrady, svejlu nebo jezírka lépe poznáte sami sebe i ostatní účastníky kurzu. Nezbytné minimum teorie si nastudujete svým tempem a v klidu domova ze studijních materiálů.
Se zkušenými designéry projdete návrh permakulturního pozemku od přípravy zadání a podkladů, přes pozorování pozemku a okolní krajiny, přes řadu potřebných analýz až po vlastní design, přihlížející ke způsobu a postupu realizace, i k potřebám domácích a možnostem udržitelného provozu. V podporujícím prostředí skupiny projdete krok za krokem etický, holistický a energeticky efektivní proces designu a zrovna si ho vyzkoušíte v praxi v ekocentru Chaloupky- Baliny. Zažijete od A do Z dynamický proces permakulturního kurzu, který vám může proměnit život, tak jako ho proměnil nám. Budete také mít jedinečnou možnost podílet se svými návrhy na přípravě knihy Česká permakultura.
Úplný kurz permakulturního designu je také nezbytným základem pro ty z vás, kdo se chtějí permakultuře věnovat jako profesi. Jeho absolventi mají zajištěnou přednostní účast na podzimních profesních kurzech Permakulturní designér a Lektor permakultury. Svoji novou kariéru tak můžete odstartovat daleko rychleji, než jste si vůbec dokázali představit.

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail