ÚPLNÝ KURZ (PDC) PERMAKULTURNÍHO DESIGNU

Sleva

ÚPLNÝ KURZ (PDC)
PERMAKULTURNÍHO DESIGNU

18 000  16 200 

Cena 16 200,-Kč pro přihlášené do 30.1.2020
Cena 18 000,-Kč pro přihlášené od 31.1.2020


Úplný kurz permakulturního designu je vhodný pro všechny, kdo chtějí problematiku vlastní zahrady, usedlosti, statku, farmy, pozemku, ekofirmy, ekoorganizace, ekokomunity či ekovesnice prozkoumat do hloubky. Naučíte se je navrhnout na udržitelných a energeticky efektivních základech. Kurz vás provede uvědoměním užitečných změn ve vašem životě. Po jeho absolvování budete umět realizovat svůj sen, také s pomocí nástrojů Dragon dreamingu, permakulturní novinky pro náročné. Prvních 15 přihlášených získá bonus, knihu praktických dovedností Líná zahrada s osobním věnováním její autorky Aleny Suchánkové.

Kurz se koná v termínech:
1. část 7.-12.4., samostudium od dubna do června,
2. část 23.-28.6.2020.

Učit vás budou nejzkušenější čeští lektoři v oboru, diplomovaní permakulturní designéři
Alena a Milan Suchánkovi.
Dragon dreaming vám představí Mgr. Martin Halíř.

Kurz poprvé pořádáme v atraktivních komfortních prostorách retreatového centra Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11, v podhůří Orlických hor. Tam se budou konat i praktické lekce a cvičný permakulturní design pozemků a centra.

Ubytování je 350,-Kč na den a stravování také 350,Kč na den, platí se na místě Kubasům, není v ceně kurzu.

Kategorie: Product ID: 3686

Popis

Kurz začíná propojením permakultury s vaším životem a empaticky vás provede možnostmi permakultury jako životního stylu. Harmonický cyklus vašich budoucích projektů od snění, přípravy, přes realizaci až po oslavu a tvorbu nového snu, vám představí lekce Dragon dreamingu. Kurz obsahuje řadu praktických dovedností v terénu, i zážitkových lekcí o půdě, vodě, přírodě, krajině a bioregionu. Při tvorbě jezírka nebo bylinkového záhonu lépe poznáte sami sebe i ostatní účastníky kurzu. Nezbytné minimum teorie si nastudujete svým tempem a v klidu domova ze studijních materiálů.

Se zkušenými designéry projdete návrh od přípravy zadání a podkladů, přes pozorování pozemku a okolní krajiny, přes řadu potřebných analýz až po vlastní návrh, přihlížející ke způsobu a postupu realizace i k potřebám domácích a možnostem udržitelného provozu. V podporujícím prostředí skupiny projdete krok za krokem etický, holistický a energeticky efektivní proces designu a zrovna si ho vyzkoušíte v praxi na Kubasově chalupě. Zažijete od A do Z dynamický proces permakulturního kurzu, který vám může proměnit život, tak jako ho proměnil nám. Budete také mít jedinečnou možnost podílet se svými návrhy na přípravě knihy Česká permakultura.

Úplný kurz permakulturního designu je také nezbytným základem pro ty z vás, kdo se chtějí permakultuře věnovat jako profesi. Jeho absolventi mají zajištěnou přednostní účast na podzimních profesních kurzech Permakulturní designér a Lektor permakultury. Svoji novou kariéru tak můžete odstartovat daleko rychleji, než jste si vůbec dokázali představit.

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail