Realizovat

Permakulturní design propojuje lidi se zahradou a ekonomikou.

PROFESIONÁLNÍ PERMAKULTURNÍ DESIGN

Tým zkušených permakulturních designerů vám nabízí vytvoření kompletního permakulturního designu podle vašich požadavků a s ohledem na konkrétní podmínky daného místa. Samozřejmostí je provázání jednotlivých prvků do funkčního systému a důsledné využívání principů permakulturního designu.

V DESIGNU KOMBINUJEME PODLE POTŘEBY PRINCIPY

  1. jejího zakladatele Billa Mollisona, které jsou spíše technologické a environmentální
  2. spoluzakladatele a pokračovatele Davida Holmgrena, která vystihují spíš ekonomická a sociální kritéria permakulturního designu v hospodářství, ve společenství nebo v organizaci

POTŘEBUJETE NAVRHNOUT A REALIZOVAT DESIGN POZEMKU?

Kontaktujete nás a domluvíme si první schůzku. Probereme vaši představu, podíváme se na místo realizace, zjistíme vaše možnosti. Cenu za design vypočítáme podle záměru, velikosti pozemku a náročnosti zpracování. Sepíšeme spolu smlouvu, domluvíme si časový plán a termín dalších schůzek. Po úhradě zálohy je design zahájen. Na dalších návštěvách zpracováváme podklady a analýzy k designu a dolaďujeme zadání. Pak navrhneme rámcový design, společně ho odsouhlasíme, případně dohodneme změny. Konečná podoba designu vzniká rok, obsahuje základní plán pozemku, písemnou zprávu a zpravidla dva dílčí plánky struktur (jezírko, zahrádka pro kuchyň, zvířetník…)
Podrobnější informace a kalkulace cen naleznete dále ZDE.

POTŘEBUJETE PERMAKULTURNÍ DESIGN V SOCIÁLNÍ OBLASTI?

Sdílíme bohaté zkušenosti s permakulturním designem skupin, neziskových organizací, společných aktivit pro osadníky a komunity, společenství a firmy, školské zařízení i obce. Design probíhá formou 3-5 denního workshopu na míru, je vhodné aby aspoň jeden z jeho zadavatelů byl absolventem Úplného kurzu permakulturního designu, ale není to podmínkou.

Buďme v kontaktu!

Novinky přes e-mail